سه شنبه، 14 آذر ماه، 1402
قوانین وب سایت پینوس

 

.:: قوانین سایت پینوس ::.

 

1.       سایت پینوس وابسته به هیچ نهاد و ارگانی نبوده و یک مجموعه خصوصی به شمار می رود از این رو استفاده از نام این سایت تنها با اجازه مستقیم مسئولین سایت مجاز است.

2.       مطالب ارسالي به سایت و انجمن در هر بخش توسط مدير مربوطه كنترل شده و در صورت مغايرت با اهداف ذكر شده ، مفيد نبودن آن براي ديگران و مغايرت با قوانین سایت حذف خواهد شد , لذا در ارسال مطالب به جنبه مفید بودن آن و عدم ارسال اسپم توجه فرمایید.

3.       چنانچه اعتراضي به حذف مطالب خودتان داشته باشيد مي‌توانيد مستقيما با مديریت سایت در ميان بگذاريد.

4.       باتوجه به هدف اصلی سایت یعنی دینی ، علمی و فرهنگی –اجتماعی  بودن آن و با توجه به تجربه های تلخ مکرری که در خصوص مباحث سیاسی داشته ایم هر گونه بحث و مطلب سیاسی از هر نوع آن مربوط به هر حزب و جناحی ممنوع بوده و هر گونه اشاره به مطالب سیاسی در امضا , آواتور , پیام عمومی , گروههای کاربری و ... تخلف محسوب میشود.

5.       ارسال هرگونه مطلبی که به صورت کلی با ارزشها , اعتقادات دینی , اخلاقی و عرفی و قوانین کشورمان ( به خصوص جرائم رایانه ای ) مغایر باشد خلاف مقررات می باشد . هم چنین از ارسال هر گونه مطلب یا خبری که احتمال فیلتر شدن سایت را به همراه دارد خودداری نمایید.

6.       در ارسال مطالب در هر بخشی از سایت رعایت ادب گفتاری و نوشتاری الزامی بوده و نشانه شخصیت کاربران محترم می باشد . لذا از هر گونه توهین و زیر سوال بردن اشخاص حقیقی و حقوقی و کاربران سایت و یا نهادها و ....  و جدل و ایجاد تنش در سایت به صورت جدی خودداری نمایید.

7.      مطالب ارسالي هر چند توسط مدير بخش مربوطه و مدیر تالار گفتمانكنترل مي‌شود ولي چنانچه مطلبي خلاف قوانین سایت و یا سیاسی و غیر اخلاقی بود ، با استفاده از گزینه پیغام خصوصی به مدیر آنرا سريعا به مدیر سایت اطلاع دهيد تا نسبت به برخورد و رفع آن اقدام کنیم.

8.      به منظور استفاده بهتر کاربران از عنوان مناسب براي مطالب ارسالي استفاده نماييد و مطالب ارسالی حتما با ذکر منبع باشد . به خصوص مطالبی که جنبه خبری دارند حتما باید لینک مستقیم منبع را داشته باشند .

 

9.      با آنكه مديران بخشها تمام تلاش خود را در جهت كنترل بخش خود به عمل مي‌آورند ولي مسئوليت نوشته‌ها و مطالب ارسالي به عهده خود فرد بوده و چنانچه مشكلي داشته باشد مدير انجمن و بخش مربوطه پاسخگو نخواهند بود.

10.  بهره‌برداري از مطالب ذكر شده در اين سایت با ذكر منبع و بدون تغيير و كم و زياد بلامانع است.

11.  هر گونه تلاشي براي دسترسي غير مجاز و دخل و تصرف خارج از محدوده ذكر شده ممنوع بوده و در صورت مشاهده نسبت به لغو عضويت اقدام خواهد شد.

12.  از در اختيار قرار دادن اسم كاربري و رمز عبور خود در دسترس ديگران خودداري نمائيد .در صورت ارسال هر مطلب با نام کاربری شما , مسئولیت مستقیم مطالب به عهده شما خواهد بود

 

13.  .هر کاربر در یک روز  میتواند حداکثر 2  مطلب در تالار گفتمان منتشر نماید و در صورت ارسال بیش از 2  مطلب در روز ، ماباقی مطالب اضافی حذف خواهد شد .

 

14.  در قسمت مربوط به مشخصات قسمتهاي خواسته شده را به صورت صحيح تكميل نموده و از دادن اطلاعات غلط خودداري نمائيد . مشخصات فردي شما به هيچ عنوان در اختيار ساير اشخاص و يا سازمانها قرار نمي‌گيرد . همچنین از عضویت مجدد با نام کاربری دیگر خودداری کنید.

15.  در صورت تمايل به تبليغ سایت ، وبلاگ ، فعالیت ، محصول و یا ... خود به هر نحوي چه در مطالب ارسالي و چه در امضا قبل از آن حتما با مدیران انجمن مطرح کنید و هر گونه تبلیغات مستقیم یا غیر مستقیم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع می باشد.

16.  تیم مدیریتی سایت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای بنرهای تبلیغاتی درج شده در سایت ندارد.

17.  نام کاربری شما نشان هویت و شخصیت شما در سایت بوده و از به کاربردن کلمات نامانوس و غیر معمول , اعداد و یا کاراکترهای نامتعارف خودداری نمایید.


شیوه برخورد با متخلفین :
توضیح : برخورد با تخلفات در هر مورد بسته به نوع و شدت تخلف داشته و موارد زیر در حالت عادی مدنظر می باشد و برای شرایط خاص که مستلزم تنبیهات بیشتر باشد شامل نمیگردد:
در صورت عدم رعايت قوانين سایت  3 بار به كاربر خاطي تذكر داده مي شود و بار چهارم به مدت 10 روز  كاربر از سايت اخراج خواهد شد . در صورت ادامه تخلف به مدت یک ماه و در صورت تکرار برای همیشه اخراج خواهد شد.

بازديد : 10571 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :
static ©
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید